Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, pobłocie,pożarKolejny raz doszło do podpalenia traw w Pobłociu Małym. Ogień objął uprawek drzewek należących do Lasów Państwowych. Pożar gasiło 15 strażaków.


Mocny wiatr i sucha trawa spowodowały, że pożar rozprzestrzeniał się bardzo szybko na dwa fronty, a dym było widać aż z Gościna. OSP Gościno, które jako pierwsze dotarło na miejsce, poprosiło o dodatkowe siły i środki. Zmobilizowano wszystkie jednostki ochrony przeciwpożarowej z gminy Gościno oraz Straż Miejską z Gościna. Przyjechał także ciężki wóz z Kołobrzegu. Działania trwały około dwóch godzin, w wyniku podpalenia spłonęły 2 hektary upraw leśnych.

MH

 

informacje kołobrzeg, pobłocie,pożar

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama