Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, ramlewo,kolizja,żandarmeriaDo zderzenia volkswagena Żandarmerii Wojskowej z toyotą doszło w Ramlewie. Uderzenie było tak mocne, że volkswagen przewrócił się na bok.


Samochód Żandarmerii Wojskowej, który chciał skręcić w stronę Kołobrzegu, z bardzo wstępnych ustaleń prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo na kierującym toyotą, którą jechały dwie osoby. W wyniku zderzenia doszło do wywrócenia się wojskowego furgonu. W zdarzeniu o dziwo nikt nie odniósł obrażeń. Żandarmi opuścili auto o własnych siłach. Strażacy zabezpieczyli wyciekające płyny oraz odcięli zasilanie w pojazdach.

 

informacje kołobrzeg, ramlewo,kolizja,żandarmeria

informacje kołobrzeg, ramlewo,kolizja,żandarmeria

informacje kołobrzeg, ramlewo,kolizja,żandarmeria

informacje kołobrzeg, ramlewo,kolizja,żandarmeria

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama