Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wilki, gościno kołobrzegZnowu w lesie w okolicy Gościna widziano wilka. Nie budzi to wątpliwości, zwłaszcza, że udało się zarejestrować ten gatunek kamerą video.


O wilkach piszemy od ubiegłego roku. Zimą udało się zrobić zdjęcie padniętemu wilkowi, pojawiły się również zdjęcia tych zwierząt i relacje świadków. To ciekawe, bo obok słynnej i niepotwierdzonej pumy, a ostatnio żubrów, w lasach powiatu kołobrzeskiego pojawił się groźny drapieżnik, stojący w świecie zwierząt na szczycie piramidy pokarmowej. Wiosną, wilka w lasach Nadleśnictwa Gościno udało się zarejestrować za pomocą fotopułapki. Akcję zorganizowało Stowarzyszenie dla Natury "Wilk".
 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama