Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dożynki, gościnoW tym roku Powiatowe Święto Plonów odbywa się w drugim mieście naszego powiatu - Gościnie. Zabawa przy Domu Kultury potrwa do rana.


Mszą w kościele parafialnym rozpoczęły się tradycyjne uroczystości dożynkowe. Następnie, korowód przeszedł na plac przy Domu Kultury, gdzie burmistrz zaproszeni goście podzielili się chlebem wypieczonym z tegorocznych ziaren, który wprowadzili starostowie tegorocznych dożynek: Marcjanna Jelińska oraz Szymon Goździalski. Pani Marcjanna mieszka w Gościnie od 19 lat i studiuje w Paryżu. Kontynuuje także naukę gry na skrzypcach i pianinie. Jest członkiem zespołu Podlotki z Gościna. Szymon Goździalski w Gościnie mieszka od 32 lat. W 2006 roku przejął po rodzicach gospodarstwo i gospodarzy obecnie na 44 hektarach. Ukończył Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej. Jest strażakiem ochotnikiem w OSP Gościno.

dożynki, gościno

dożynki, gościno

dożynki, gościno

dożynki, gościno

dożynki, gościno

dożynki, gościno

dożynki, gościno

dożynki, gościno

dożynki, gościno

dożynki, gościno

dożynki, gościno

dożynki, gościno

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama