Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gościno,obwodnicaW obecności wicemarszałka sejmu Stefana Niesiołowskiego, uroczyście otworzono obwodnicę Gościna. Nowa droga ma długość niemal 3 km.


Inwestycja trwała ponad 3 lata. Byłoby krócej, ale w międzyczasie trzeba było poszukać nowego wykonawcy. W ciągu drogi wojewódzkiej nr 162 powstała droga o długości 2,8 km, 400 metrów chodnika 400 metrów kanalizacji deszczowej. Wybudowano sześć skrzyżowań. Budowa obwodnicy kosztowała pona 14 mln zł, z czego niemal 13 pochodził ze środków unijnych, a 1,3 mln zł z budżetu województwa zachodniopomorskiego.

Dziś nowe rozwiązanie drogowe dla Gościna zachwalał wicemarszałek Stefan Niesiołowski, a burmistrz Gościna, Marian Sieradzki, podkreślał, że dzięki obwodnicy nie tylko odetchnie centrum miasta, ale obwodnica przyczyni się w ciągu 20-30 lat do budowy nowych domów i osiedli.

 

gościno,obwodnica

gościno,obwodnica

gościno,obwodnica

gościno,obwodnica

gościno,obwodnica

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama