Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gościno,wypadekTrzy osoby ranne zostały odwiezione do kołobrzeskiego szpitala po tym, jak młody kierowca volkswagena dachował w rowie wyjeżdżając z Gościna.


W sobotę po godzinie 22 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Wyjeżdżając z Gościna w kierunku Kołobrzegu, kierowca nie zauważył nowego zakrętu prowadzącego do skrzyżowania z obwodnicą, zjechał do rowu, w którym auto dachowało. Trzy osoby, w tym dwie dziewczyny, zostały ranne. Dwie kolejne osoby wyszły z pojazdu bez szwanku. Jak udało nam się ustalić, kierowca nie był przygotowany do zakrętu, gdyż do niedawna to był prosty odcinek drogi. Niecałe dwa tygodnie temu oficjalnie otwarto obwodnicę...

 

gościno,wypadek

gościno,wypadek

gościno,wypadek

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama