Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

pobłocie,pożarPłonie budynek gospodarczy w miejscowości Pobłocie Małe w gminie Gościno. Właściciele obiektu nie ukrywają, że w okolicy grasuje seryjny podpalacz.


W ostatnich dniach Straż Pożarna kilkukrotnie otrzymywała zgłoszenia o próbach podpalenia. Na szczęście, ogień udawało się ugasić, zanim zdążył spowodować jakiekolwiek straty. Tym razem pożar wybuch na piętrze budynku gospodarczego, w którym według właścicieli, nic ognia nie mogło spowodować. W gaszeniu pożaru uczestniczy 7 zastępów straży pożarnej z powiatu kołobrzeskiego i białogardzkiego. Strażakom zależało na tym, aby ogień nie rozprzestrzenił się na nieobjęta pożarem część budynku. Gaszenie odbywa się w utrudnionych warunkach. Woda dowożona jest z okolicznych hydrantów. Sprawę na miejscu wyjaśnia Policja.

pobłocie,pożar

pobłocie,pożar

pobłocie,pożar

pobłocie,pożar

pobłocie,pożar

pobłocie,pożar

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama