Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

8 grudnia 2023    |    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
8 grudnia 2023    
    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

stacja,paliw,gościno12 grudnia, Spółdzielnia Kółek Rolniczych otworzyła w Gościnie stację paliw. Stacja LOMAX usytuowana jest przy nowo zbudowanej obwodnicy Gościna.


Stacja zaprasza  codziennie  w godzinach 6.00-22.00. W ofercie stacji są nie tylko najlepszej jakości paliwa, ale również szerokiej gamy asortymenty spożywcze, chemiczne i artykuły samochodowe oraz mini  fast food. Warto nadmienić, że paliwa na stacji LOMAX w Gościnie są pozyskiwane od jednych z najlepszych dostawców, tj. ORLEN i niemieckiego dostawcy oleju napędowego - LOMAX.

 

stacja,paliw,gościno

stacja,paliw,gościno

stacja,paliw,gościno

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama