Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kradzież,gościnoZarzuty kradzieży i usiłowania kradzieży usłyszeli 38 i 54-latek z Kołobrzegu, którzy dokonali kradzieży elementów ze stali nierdzewnej z mleczarni w Gościnie.


W ubiegłym tygodniu, policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z terenu magazynu mleczarni w Gościnie form do sera ze stali nierdzewnej, transportera taśmowego oraz szafek na buty. Straty wyniosły ponad 46 tys. zł. Chwilę po zdarzeniu funkcjonariusze kryminalni namierzyli dwójkę mężczyzn próbujących sprzedać skradzione mienie. Obaj sprawcy zostali zatrzymali i osadzeni w policyjnym areszcie.

Część skradzionego mienia odzyskano. Mężczyznom przedstawiono zarzuty kradzieży oraz usiłowania kradzieży. Jeden ze sprawców działał w tzw. recydywie, w związku z czym Sąd Rejonowy w Kołobrzegu wobec 54-latka zastosował dozór policyjny. Sprawcom za kradzieże grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama