8°C

29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
29 marca 2024
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

kotwica,kołobrzegOd 4 minuty, po golu Dawida Berga, Kotwica Kołobrzeg wygrywa 0:1 ze Zniczem Pruszków. Walczymy o utrzymanie w II lidze i potrzebujemy szczęścia.

Mecz z Pruszkowie jest meczem o wszystko. Kotwica musi go wygrać, inaczej spadnie do III ligi. Ale to nie wszystko. Swoje spotkanie z liderem II ligi - Zagłębiem Sosnowiec, musi przegrać Puszcza Niepołomice. Problem w tym, że na stadionie w Zagłębiu obu drużynom wystarczy remis - remis na awans do I ligi i remis na pozostanie w II lidze. Więcej szczęścia potrzebuje Kotwica.

W 4 minucie gola zdobywa dla Kotwicy Dawid Berg. Zapowiada się dobrze. W Zagłębiu na razie bezbramkowy remis.

16.39 - Kotwica prowadzi 0:2! Niestety, w Sosnowcu nadal 0:0. Ten bezbramkowy remis załatwia sprawę dla obu drużyn? Czy Zagłębie Sosnowiec pokona bramkarza z drużyny tuż nad strefą spadkową?

16.49 - koniec I połowy. Kotwica prowadzi 0:2. Zagłębie z Puszczą 0:0.

17.18
- Kotwica prowadzi na wyjeździe 0:2. Zagłębie atakuje bramkę Puszczy, ale na razie odbija się jak od ściany. Goście wiedzą o dwubramkowej zaliczce Kotwicy i zrobią wszystko, aby Zagłębie nie zdobyło gola. Teraz o naszym pozostaniu w II lidze zadecyduje skuteczność drużyny z Sosnowca.

17.20 - Trzecią bramkę dla Kotwicy zdobywa Damian Kugiel.

17.36 - Pierwsza drużyna z II ligi nie radzi sobie z drużyną znad strefy spadkowej. W Sosnowcu jest upadł. Sędzia robi regularne przerwy na uzupełnienie płynów. 10 minut do końca regulaminowego czasu gry.

17.50 - Karny dla Pruszkowa. Bramkarz Kotwicy broni.

17.54 - Maciej Górski zdobywa bramkę dla Pruszkowa. 1:3.