menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Złoty medal dla "Mewy Kołobrzeg"

Na Mistrzostwach Polski Młodzików w "Żywcu" zespół "Mewy" zdobył kolejny złoty medal, wyprzedzając "Łucznikę Żywiec" oraz "Sellę Kielce".


Złoto zdobył zespół w składzie: Artur Barda, Michał Ziętek, Bartosz Zaremba.
Wśród młodziczek młodszych zawodniczka "Mewy" Kinga Milaszkiewicz zdobyła srebrny medal w konkurencji 2x40 metrów.
Wysokie lokaty indywidualne w imprezie tej rangi są efektem dużych umiejętności sportowych naszych zawodniczek, zawodników.

Młodzicy starsi:
7. Barda Artur
8. Ziętek Michał
28. Zaremba Bartosz
(startowało 86 zawodników)

7. Waścińska Aleksandra
(starowało 68 zawodniczek)

Młodzicy młodsi:
5. Milaszkiewicz Kinga
(startowało 65 zawodniczek)

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.