Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Udany start naszych siatkarzyW miniony weekend swoje rozgrywki o mistrzostwo województwa w piłce siatkowej zainaugurowali kadeci i juniorzy UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Odnieśliśmy spore sukcesy.


Jako pierwsi w Hali Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu stanęli juniorzy ( trener Krzysztof Ośliślok), którzy podejmowali MKS GRYF Szczecinek. Pomimo utraty jednego seta kołobrzescy siatkarze zdecydowanie dominowali na parkiecie i zapewnili sobie pewne ligowe punkty wygrywając 3:1. Trzon tego zespołu stanowią - kapitan Adam Oleszuk i Mateusz Niemierzycki, którzy są również zawodnikami drugoligowej drużyny seniorskiej UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI.

Podobnie jak starsi koledzy, również kadeci pod wodzą Roberta Szpaka zdecydowanie zwyciężyli z UKS BRONEK KOSZALIN rezultatem 3:0. Bardzo dobrze spisali się drugoligowcy z UKS OPP, którzy wygrali wyjazdowy mecz z NTS Nakło 3:1

W zeszłym tygodniu podobne rozpoczęcie zanotowały juniorki i kadetki zwyciężając w dwumeczu z UKS Osiemnastka Szczecin - w kadetce 3:0, a w juniorce 3:1. W ten weekend kołobrzeskie siatkarki miały mecze wyjazdowe. Podopieczne Leszka Kowalewskiego zwyciężyły w trudnym spotkaniu z jednym z faworytów rozgrywek PSPS Chemik Police rezultatem 3:1. Z kolei juniorkom nie udało się przywieźć kolejnych ligowych punktów z Wałcza. Podopieczne Roberta Szpaka uległy miejscowemu UKS LIBERO WAŁCZ 1:3.

Udany start naszych siatkarzy

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama