menu

Kotwica w walce o puchar prezydenta

W piątek na Hali Milenium odbyła się prezentacja Kotwicy Kołobrzeg w nowym sezonie rozgrywek. Następnie kołobrzeżanie zagrali z PBG Basket Poznań.


"Czarodzieje z Wydm" zaprezentowali się w pełnej gotowości bojowej. Opóźniona nieco prezentacja pozwoliła kibicom naocznie przekonać się o sile zespołu, a rozegrany chwile później mecz, o jego potencjale. Niebiesko-białą drużyną dowodzi w tym sezonie trener Dariusz Szczubiał.

Piątek był również pierwszym dniem Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg. AZS Koszalin w meczu z Polonią 2011 Warszawa wygrał 70:63. Wieczorny mecz Kotwica Kołobrzeg wygrała z PBG Basket Poznań 62:56. Nie było to popisowe spotkanie Czarodziejów z Wydm", ale dla przybyłych kibiców najważniejsze jest to, że kołobrzeżanie pierwsze spotkanie wygrali. Trzeba przyznać, że zwycięstwo to było możliwe dzięki zaliczce z I kwarty. W pozostałych, jeżeli idzie o punkty, lepsi byli goście.

KOTWICA KOŁOBRZEG - PBG BASKET POZNAŃ 62:56
19:10, 14:15, 16:17, 13:14

KOTWICA:
Rduch 4, Franklin 10, Zabłocki 5, Bręk 2, Djurić 3, Scot 18, Sarzało 3, Diduszko 4, Harris 13
PBG: Surmacz 6, Dąbrowski 3, Miller 7, Fears 9, Wiśniewski 5, Diduszko 3, Tica 16, Ochońko 1, Bajic 6

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.