Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kotwica nadal w środku tabeliDzisiejszy wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice zakończył się bezbramkowym remisem. Trzeba przyznać, że na razie realizujemy postawione na początku sezonu założenia.


Wielu kibiców może żałować, że z meczu wyjazdowego Kotwica przywozi tylko 1 punkt. Puszcza Niepołomice odebrała nam naszą główną szansę na pozostanie w drugiej lidze i musieliśmy czekać na cud. Niestety, dziś rachunków nie wyrównaliśmy. Zabrakło dokładności i szczęścia. Do zakończenia rundy jesiennej pozostało jeszcze 5 spotkań. 3 z nich rozegramy z drużynami z górnej części tabeli, 2 z drużynami z dołu tabeli. Do ostatecznego rachunku liczy się każdy punkt.

Kotwica nadal w środku tabeli

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama