menu

Łucznicy spotkali się z prezydentem

Młodzi łucznicy z klubu "Mewa Kołobrzeg" otrzymali dziś z rąk Janusza Gromka dyplomy uznania za ich wybitne osiągnięcia sportowe, zdobyte medale i zwycięstwa.
Ostanie wyniki łuczników "Mewy" Kołobrzeg są naprawdę imponujące. Piszemy o tym regularnie na naszym portalu (zobacz). Osiągnięcia młodych sportowcó zauważył również prezydent miasta, który na poniedziałkowym spotkaniu pogratulował łucznikom i wręczył im dyplomy. Była to także okazja do spotkania się władz miasta z trenerami: w tym Joanna Nowicką i Stanisławem Stuligłową.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.