menu

4 lewicowy turniej bowlingowy

W kręgielni "Rio" po raz 4 odbyły się nieoficjalne mistrzostwa bowlingowe, w których przedstawiciele lewicy zmierzyli się z osobami grającymi na wózkach.


- To jest przede wszystkim dobra zabawa dla nas wszystkich - mówi Jacek Woźniak. - Spotykamy się 4 rok z rzędu i jesteśmy jak zawsze w komplecie. Zamierzamy wygrać, ale to nie jest celem samym w sobie - dodaje.

- W ubiegłym roku poszliśmy na całość i też graliśmy na wózkach - opowiada Jacek Kuś. - Bardzo ciekawe doświadczenie, ale trochę niebezpieczne, bo tym wózkiem trzeba jeszcze umieć operować, do tego dochodzi waga kuli. W tym roku powróciliśmy do starych zasad gry. To ciekawe spotkanie integracyjne.

Tegoroczny turniej wygrał Zakład Aktywności Zawodowej Kołobrzeg. II miejsce przypadło drużynie z Wejherowa, III miejsce zajął Dom Dziecka z Białogardu. Reprezentacja SLD skończyła na miejscu IV.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.