menu

Nowicka i Barda zdobyli brąz

Na początku października w Supraślu odbył się finał Pucharu Polski Juniorów Młodszych. Brąz w konkurencji mikstów zdobyła Aleksandra Nowicka i Artur Barda.


W konkurencji zespołowej I zespół juniorek zajął 4 miejsce w składzie A. Nowicka, A. Brodziak, M. Miller. Drugi zespół MEWY w składzie: Śliwiana.O, Mikołajczak B, Waścińska K, Dybowska. J zajął 8 miejsce. W konkurencji juniorów młodszych zespół MEWY w składzie Barda.A, M. Ziętek, Bartosz Zaremba zajął 8 miejsce.

Lokaty w konkurencji indywidualnej:
5. Agnieszka Brodziak
9. Śliwiana Oliwia
10. Waścińska Karolina
14. Nowicka Aleksandra
24. Mikołajczak Barbara
25. Miller Magdalena
30. Dybowska Jagoda

9. Barda Artur
16. Ziętek Michał
34. Zaremba Bartosz

Klasyfikacja Końcowa Pucharu Polski Juniorów Młodszych:
Juniorki indywidualnie
1. Kłoda Katarzyna Agros Zamość
4. Miller Magdalena MEWA K-g
5. Nowicka Aleksandra MEWA K-g
7. Śliwiana Oliwia MEWA K-g
8. Brodziak Agnieszka MEWA K-g

Zespołowo: juniorki

1. KSŁ MEWA Kołobrzeg
2. ŁKS Stella Kielce
3. Jar Kielnarowa

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.