menu

W Kołobrzegu tym razem bez bramek

Bezbramkowym remisem zakończył się sobotni mecz pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Pogonią Barlinek. Po wielkiej wygranej z Gwardią Koszalin, pozostał niedosyt.


Atak kołobrzeżan był dość nieskuteczny i jak na pretendenta do awansu - zbyt słaby. Po I połowie kopania piłki kibice liczyli, że w II połowie gospodarze rozprawią się z pozostającą za nimi w tabeli drużyną z Barlinka. Nic bardziej złudnego. Pod koniec meczu to Pogoń uzyskała przewagę na boisku i miała 2 okazję do strzelenia zwycięskiej bramki. Niestety, goście musieli się obejść smakiem, a mecz zakończył się wynikiem 0:0.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.