menu

I spartakiada spółek miejskich

W Hali Milenium w sobotę odbyła się pierwsza w historii spartakiada kołobrzeskich spółek, których właścicielem jest miasto. Było dużo dobrej zabawy dla wszystkich.


Organizatorem I spartakiady były Miejskie Wodociągi i Kanalizacja. - Mamy w tym spore doświadczenie - mówi Wioletta Dymecka, prezes spółki. - Byliśmy w 2008 roku organizatorem spartakiady wodociągowej, tak więc myślę, że impreza wszystkim się podobała.

Przygotowano rozgrywki m.in. w piłkę siatkową, tenis stołowy, mini piłkę nożną, strzelanie z broni długiej, rzut piłką lekarską (wśród kobiet wygrała prezes Dymecka) i przeciągnie liny. W zawodach wzięli też udział strażacy. Podnieśli znacznie poziom rozgrywek, część konkurencji bezapelacyjnie wygrywając.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.