menu

Wyjazd na "świętą wojnę" - zapisy

W tę sobotę dojdzie do kolejnego derbowego spotkania w ramach "Świętej Wojny". Kibice organizują wyjazd w którym nikogo nie może zabraknąć.


To najważniejszy mecz sezonu, już w sobotę 20 listopada o godzinie 20.00 w Koszalinie. Liczy się każdy głos. Podziękujmy naszym zawodnikom za wygrany mecz z Turowem i wesprzyjmy ich w tym derbowym pojedynku niesamowitym dopingiem. Zapisy w kiosku ruchu na ul. Dubois u Pana Wiesława Nowaka. Koszt wyjazdu + bilet to tylko 35 zł. Zapisy tylko i wyłącznie do piątku, 19 listopada do godz. 12.00. Lista uczestników wyjazdu w tym dniu będzie musiała być przekazana do policji. Wyjazd na mecz 20 listopada o godz. 18.00. Zbiórka przy Hali Milenium.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.