menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Scott wylatuje czy zostaje?

Portal www.plk.pl podał dziś informację o pozostaniu w Kotwicy Kołobrzeg grającego z numerem 9 Teda Scotta. Prezes spółki mówił o jego usunięciu.


Portal pisze jasno: "Amerykanin Ted Scott mimo wcześniejszych informacji związanych z negocjacjami w sprawie rozwiązania kontraktu zostaje w Kotwicy Kołobrzeg. Najlepszy strzelec Tauron Basket Ligi zostaje w Kotwicy. Jak powiedział trener Dariusz Szczubiał Ted Scott jest zawodnikiem Kotwicy i nie ma żadnych przeciwwskazań, aby mógł wystąpić w najbliższym meczu ligowym kołobrzeżan z Treflem Sopot".

O problemach Scotta i jego kontraktu pisaliśmy we wtorek (przeczytaj). O anulowaniu jego kontraktu informował nas także prezes Kotwicy Kołobrzeg S.A. Powodem miały być wydarzenia w szatni po sobotnim meczu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.