Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kotwica kołorzeg

Konferencja MKP Kotwica Kołobrzeg miała dotyczyć spraw bieżących i przygotowań do sezonu. Przedstawiono nowego dyrektora sportowego klubu, którym został Michał Wójtowicz. Prezes klubu, Adam Dzik, na wstępie konferencji odniósł się do spraw, o których było głośno.

- Wylano na nas kubeł pomyj, posłużyło to jako pożywienie do mobilizacji i wytężonej pracy nad naszymi założeniami - mówi Dzik.


Trener Kotwicy, Petr Nemec, mówił , że przygotowania do nowego sezonu przebiegały tak jak sobie założono. Sprzyjała pogoda. Teraz ma być większa praca nad taktyką, zgraniem się zespołu i elementami szybkościowymi.

- Praca była ciężka. To o czym mówił prezes, też nam trochę przeszkodziło. Nie wszystkie wzmocnienia, które zaplanowałem, się udały. Będziemy intensywnie walczyli od 1 do 90 minuty - zapewnia trener.


Dyrektor sportowy zapowiedział współprace z mediami i lepszy kontakt z klubem. Jak mówił, odeszło kilku zawodników którzy nie grali w pierwszej jedenastce, przyszli nowi zawodnicy, z którymi są już podpisane kontrakty. Mamy też wzmocnienie w postaci dwóch Portugalczyków. Kotwica z licencją gra dalej i ma się skupić na przygotowaniach do Pucharu Polski.

Dziennikarze mieli więcej pytań dotyczących sytuacji klubu i o sytuacji finansowej klubu oraz uregulowaniu zaległości płatniczych. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama