menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

VII Turniej Halowej Piłki Nożnej

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, turniej, halowa, piłka, nożnaW Hali Sportowej przy ul. Mazowieckiej odbył się VII Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzieżowych Klubów Honorowych Dawców Krwi organizowany przez PCK.


Wygrał Zespół Szkól Ekonomiczno-Hotelarskich z Kołobrzegu. Najlepszym strzelcem okazał się Mateusz Marciniak, a najlepszym bramkarzem okrzyknięto Grzegorza Cichowskiego.

Fot. (mww)

 

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, turniej, halowa, piłka, nożna

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, turniej, halowa, piłka, nożna

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.