menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Halowe Mistrzostwa Młodzików

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, mewa, łucznicy, kinga, miłaszkiewiczMłodzi łucznicy po raz kolejny odnotowali sukcesy, tym razem w Żywcu. Wyjazd młodych sportowców był możliwy m.in. dzięki wsparciu Andrzeja Mielnika.


W dniach 9-10 kwietnia w Żywcu odbyły się I Halowe Mistrzostwa Młodzików. Start naszych zawodników był udany. Najwyższą lokatę uzyskała Agnieszka Adamowska – 4 miejsce w grupie młodziczek młodszych. Ponadto wygrała eliminacje ustanawiając rekord Polski wynikiem 566 pkt.

Start Agnieszki był debiutem w zawodach tej rangi. Agnieszka talent odziedziczyła po wspaniałych rodzicach – sportowcach, Edycie Korotkin olimpijce w łucznictwie i Adamie Adamowskim, lekkoatlecie.

Kinga Milaszkiewicz w konkurencji młodziczek starszych zajęła 5 miejsce. Michał Wardęcki w konkurencji młodzików starszych zajął 24 miejsce. Bartosz Wieczorek w konkurencji młodzik młodszy zajął 26 miejsce. Startowało 183 zawodników. W konkurencji mikstów Kinga Milaszkiewicz i Michał Wardęcki zajęli 4 miejsce.

Udział w zawodach naszej młodzieży odbył się dzięki wsparci sponsorów. Cieszy fakt, że potrzeby naszych dzieci dostrzega pan Andrzej Mielnik, przedsiębiorca, radny Rady Miasta. Wsparciem również wspomógł naszą młodzież Ośrodek Wypoczynkowy „Słońce” w Dąbkach w osobach Państwa Wardęckich.

Zarząd KSŁ „MEWA”

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.