Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

28 maja 2022    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2022    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, zbigniew, malinowski, maraton, przemysław, kiełkowskiW I Sandomierskim Sportowym Weekendzie zorganizowano maraton na trasie 42 kilometrów. Wystartowali kołobrzeżanie i zajęli dobre lokaty.


W biegu na dystansie 42,195 km wzięło udział dwóch kołobrzeżan: Zbigniew Malinowski i Przemysław Kiełkowski. Maraton odbywał się w bardzo trudnym terenie górsko-crossowym. Trasa biegła przez Owocowe Sady, Wąwozy i Góry Pieprzowe na wysokości 800 metrów. W biegu na 42, 195 wzięło udział 100 osób. Pierwszy na metę dobiegł kołobrzeżanin z czasem 3h 30m, zaś Przemysław Kiełkowski (4h 21m) uplasował się na drugim miejscu w kategorii M 20.

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, zbigniew, malinowski, maraton, przemysław, kiełkowski

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama