Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

25 września 2023    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2023    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

karate klub kołobrzeg

Klub Kyokushin Karate Kołobrzeg Buntai na czele z sensei Pawłem Falko był organizatorem i gospodarzem stażu instruktorskiego. Staż instruktorski odbył się w dniach 19-21.02.2021 skierowany był dla
brązowych i czarnych pasów prowadzących na co dzień keiko w ośrodkach Kyokushin Karate Szczecin, Moryń, Chojna i Kołobrzeg.
Gościem Honorowym był shihan Andrzej Kłujszo, który pomimo bardzo zajętego kalendarza znalazł czas aby podzielić się swoim ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, zwracając jednocześnie uwagę, że w całej drodze karate najważniejszy jest uśmiech i przyjaźń. Podczas weekendu zrealizowanych zostało 5 dwugodzinnych jednostek treningowych, poruszone zostały tematy takie jak kichon, kata i kumite.
Świetna atmosfera podczas keiko, otwartość umysłów uczestników, odpoczynek pomiędzy treningami oraz integracja na kołobrzeskiej plaży sprawiły, że wydarzenie to zaliczamy do szczególnie udanych.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama