Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

25 września 2023    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2023    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

opp siatkówka sport kołobrzeg

W miniony weekend młodzi siatkarze UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI rozgrywali turniej finałowy w Koszalinie w ramach Mistrzostw Województwa Młodzików. Podopieczni Dariusza Cholki i Roberta Szpaka przystępowali do turnieju jako faworyci mając na koncie komplet zwycięstw po etapie eliminacyjnym. W spotkaniach grupowych kołobrzeżanie zdecydowanie zwyciężyli w starciu z UKS LOLEK / AS TRZYNASTKA KOSZALIN ( 2:0 ) oraz STOCZNIA M&W DARŁOWO (2:0). W dalszej fazie spotkań decydujących o ostatecznej klasyfikacji młodzicy OPP zwyciężyli z zespołem UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POMORSKIE. Ostatnie spotkanie z UKS BRONEK KOSZALIN było meczem bezpośrednim o Mistrzostwo Województwa. Kołobrzeżanie trzykrotnie zwyciężyli w etapie ligowym z siatkarzami z Koszalina, ale tym razem musieli uznać wyższość swoich rywali. Siatkarze UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI wywalczyli więc wicemistrzostwo województwa i prawo do gry w rozgrywkach centralnych o Mistrzostwo Polski Młodzików. Podopieczni Dariusza Cholki i Roberta Szpaka rywalizację na krajowym podwórku rozpoczną w dniach 9-11 kwietnia w Gdańsku. W turnieju uczestniczyć będą najlepsze zespoły z Województw Kujawsko-Pomorskiego i Pomorskiego. 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama