Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

5 października 2022    |    Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
5 października 2022    
    Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

mkp kotwica kołobrzeg

Poza zwycięstwem naszych 3-ligowców nad Unią Janikowo, powód do radości kołobrzeskim sympatykom piłki nożnej w ubiegły weekend dali również młodzi piłkarscy adepci z MKP KOTWICA KOŁOBRZEG. Do małej miejscowości Stróże, oddalonej od Kołobrzegu o ponad 870 km, niespełna 8-letni podopieczni Macieja Wachowskiego i Macieja Remplewicza udali się na turniej FAKRO CUP. Były to jednocześnie eliminacje do głównego turnieju Bellsport Cup, który ma być rozegrany w weekend majowy w Zakopanym. Tam na małych piłkarzy czekają już takie firmy piłkarskie jak: AP Pogoń Szczecin, Akademia Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Jagielonia Białystok, Widzew Łódź, Korona Kielce, Cracovia Kraków, Górnik Zabrze, GKS Katowice i wiele innych. Łącznie wystąpią 32 zespoły z całej Polski w największym w Polsce turnieju dla 8-latków.
 
W pierwszym dniu turnieju w Stróżach nasi młodzi piłkarze wygrywając wszystkie mecze grupowe i strzelając 32 gole, przy tym nie tracąc żadnego, awansowali do Ligi Mistrzów.
 
W kolejnym dniu ponownie do rozegrania mieli 5 meczów. W tej fazie, doznając tylko jednej porażki, pokazując wielkie zaangażowanie, piękne akcje i pasję w każdej minucie meczu, zwrócili na siebie uwagę i otrzymali od organizatora zaproszenie na turniej do Zakopanego.
 
Warto nadmienić, że MKP Kotwica Kołobrzeg wraz ze zwycięzcą zawodów AP Rzeszów przegrała tylko jeden mecz, a spośród wszystkich 18 drużyn straciła najmniej goli w całym turnieju i ostatecznie zajęła 4 miejsce.
 
Skład MKP Kotwica Kołobrzeg:
Antoni Kmieć, Mikołaj Bystrek, Julian Smagieł, Maksymilian Wachowski, Kacper Piotrowski, Sebastian Figurski, Bruno Remplewicz, Mariusz Ochnio, Antoni Przyjemski, Filip Zahorski, Dominik Urbaniak.
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama