Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

5 października 2022    |    Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
5 października 2022    
    Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W miniony weekend w Siedlcach odbyły się mistrzostwa Europy federacji Xpc w trójboju siłowym. Udział w nich wzięło dwóch zawodników Hulk Gym Sarbia. W kategorii open senior do 100 kg tytuł wicemistrza w trójboju Europy z wynikiem 715kg zdobył Marcin Kosut, zawodnik ten wywalczył również tytuł mistrza Europy w konkurencji przysiad ze sztangą z wynikiem 270kg. Drugim ze startujących zawodników Nikodem Hapka . W konkurencji martwego ciągu Nikodem z wynikiem 190 kg zostaję mistrzem Europy w kat junior do lat 17 dodatkowo plasuje się na drugiej pozycji wśród wszystkich juniorów bez podziału na wagę ciała w swojej kat wiekowej . Już za trzy tygodnie kolejny poważny sprawdzian przed zawodnikami a będą nim mistrzostwa świata federacji Wpa w Pabianicach.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama