Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

xhulk gym sarbia

W weekend, w Zalesiu, odbyły się Mistrzostwa Polski Federacji GPC w trójboju siłowym. Gminę Kołobrzeg reprezentował klub Hulk Gym Sarbia.

Konkurs miał tzw. formułę singlową. Każda dyscyplina wchodząca w skład trójboju była liczona jako osobna konkurencja. W zawodach wzięło udział dwóch zawodników Hulk Gym Sarbia - Nikodem Hapka oraz Marcin Kosut. Razem zdobyli 3 medale złote i jeden brązowy.

Nikodem Hapka zdominował konkurs martwego ciągu 16-17 l., do 90 kg. Ze swoim wynikiem, 185 kilogramów, zdobył mistrzostwo Polski.

Marcin Kosut walczył w kategorii Open do 90 kg. W wyciskaniu leżąc wynik 175 kilogramów przyniósł mu trzecie miejsce. Lepiej poradził sobie w pozostałych konkurencjach - przysiadzie ze sztangą oraz martwym ciągu. W przysiadzie Marcin osiągnął wynik 270 kilogramów, a w martwym ciągu - 265 kilogramów. W ten sposób zdobył dwa złote medale. Warto także dodać, że w dodatkowym podejściu do przysiadu ze sztangą Marcin jeszcze poprawił swój wynik. Przysiadając z ciężarem ważącym 277,5 kg ustanowił nowy rekord Polski federacji GPC.

Gratulujemy!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama