Few Clouds

31°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

karate kołobrzeg

29 maja 2021 roku w Świnoujściu odbyła się Wojewódzka Olimpiada Młodzieży. Kyokushin Karate Kołobrzeg BUNTAI reprezentowało ośmiu zawodników. Wszyscy podczas zmagań na olimpiadzie spisali się rewelacyjnie. Drużyna sensei Pawła Falko wywalczyła łącznie 11 medali. W rywalizacji kata oraz kumite podium należało do kołobrzeskiej reprezentacji w składzie: Julia Iwan, Bartosz Piskorek, Maciej Wielosz, Bartłomiej Wielosz, Borys Pawlak, Jakub Stańczyk, Oliwier Gregorek i Krzysztof Szydłowki. Na piersiach Sempai zawisły 4 złote, 4 srebrne i 3 brązowe medale, co jest dodatkowym dowodem na potwierdzenie bardzo wysokiego poziomu technicznego, zwłaszcza, że większość walk zawodnicy wygrali przed czasem.

Oto jak prezentują się wyniki indywidualne:
Julia Iwan I miejsce kumite 14-15 lat dziewczynki, I miejsce kata 14-15 lat dziewczynki
Borys Pawlak II miejsce kumite 9lat chłopcy 27-33kg
Oliwier Gregorek III miejsce kumite 12lat chłopcy
Jakub Stańczyk I miejsce kumite 7lat chłopcy
Bartosz Piskorek II miejsce kumite 9lat chłopcy -27kg, III miejsce kata
Krzysztof Szydłowski II miejsce kumite 9lat chłopcy +33kg,
Bartłomiej Wielosz I miejsce kumite chłopcy 6lat
Maciej Wielosz III miejsce kumite 8lat chłopcy, II miejsce kata

„Szczególne wyrazy uznania należą się Julii Iwan, która swój ostatni występ na WOM uświetniła podwójnym zdobyciem najwyższego podium. To kolejne złote medale w bogatym dorobku Julii, która w przyszłym roku reprezentować będzie Buntai Kołobrzeg w kategorii Junior. Całej kołobrzeskiej reprezentacji składam ogromne gratulacje. Poza rywalizacją na tatami wykazaliście się braterską postawą opartą na wzajemnej pomocy i służeniu sobie koleżeńską dobrą radą. Serdeczne dziękuję także Rodzicom za nieocenione wsparcie i opiekę nad zawodnikami.”
 
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama