menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Polsko-Niemiecki Turniej Piłkarski

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, stadion, karpiniuka, polska, niemcyW dniach 10-12 czerwca odbył się Polsko – Niemiecki Turniej Piłkarski, realizowany w ramach projektu unijnego autorstwa Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu.


Przez trzy dni ogółem 20 drużyn rozegrało 90 meczów na trzech boiskach przygotowanych przez  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu. Celem turnieju, oprócz rywalizacji sportowej, była integracja z niemieckim partnerem oraz nawiązanie bliższej współpracy.  Po trzech dniach rozgrywek wyłoniono najlepsze drużyny w rocznika 1996/97 oraz 2000/01. W młodszym roczniku I miejsce zdobyła FSV Berolina Stralau, II miejsce – Sandecja Nowy Sącz, III miejsce – Gwardia Warszawa. Najlepszych strzelcem okazał się Pranga Wiliam z klubu Wartenberger SV Berlin, najlepszym bramkarzem - Sapalski Jakub z Klubu Gwardia Warszawa, a najlepszym piłkarzem Kouassi Jannik z FVS Berolina Stralau. W starszym roczniku I miejsce na podium zajęła Arkonia Szczecin, II miejsce AP Kotwica Kołobrzeg, III miejsce – SV Lichterfelde.   Miano najlepszego strzelca zdobył Targatz Alexander z SV Lichterfelde.  Najlepszym bramkarzem okazał się Małek Patryk z Arkonii Szczecin, a najlepszym piłkarzem - Hussein Mroye z Potsdamer Kickers 94.

Puchary Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego i nagrody wręczył Mirosław Tessikowski Wicestarosta Kołobrzeski oraz Rafał Łasecki Prezes AP Kotwica Kołobrzeg. Wyróżniono także najmłodszego zawodnika – „maskotkę turnieju”  Artura Kołackiego. Po uroczystych podziękowaniach dla organizatorów oraz przybyłych gości, drużyny wyrazami okrzyku radości okazały zadowolenie i chęć kontynuacji imprezy w przyszłym roku.

mww

 

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, stadion, karpiniuka, polska, niemcy

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, stadion, karpiniuka, polska, niemcy

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, stadion, karpiniuka, polska, niemcy

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, stadion, karpiniuka, polska, niemcy

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, stadion, karpiniuka, polska, niemcy

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, stadion, karpiniuka, polska, niemcy, tamborski

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.