Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

opp sukces siatkowka plaza milenium

W miniony weekend na Plaży Milenium Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej. Siatkarze i siatkarki z całego województwa licznie zgromadzili się na kołobrzeskiej plaży, aby rywalizować o medale oraz awans do rozgrywek centralnych o Mistrzostwo Polski. Zespoły UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI zaliczyły znakomity występ zdobywając łącznie 9 medali ! Warto zaznaczyć, że na 9 medali rozdanych w rozgrywkach chłopców, aż 8 wywalczyli kołobrzescy siatkarze! Mistrzowie województwa w swoich kategoriach wywalczyli automatyczny awans do finału Mistrzostw Polski. Srebrni oraz brązowi medaliści rywalizować będą o swoje szanse w turniejach półfinałowych. Kolejnym etapem przygotowań do rozgrywek będzie uczestnictwo zespołów w Młodzieżowym Pucharze Bałtyku im. Wojciecha Klęsk w terminie 30.06-4.07.2021. Klub serdecznie dziękuje za wsparcie Starostwu Powiatowemu, Gminie Miasto Kołobrzeg oraz sponsorom.

MEDALIŚCI Z OPP:
MŁODZIK
1.       Szymon Kobyliński / Oliwier Pawlicki - awans do Finałów MP
2.       Przemysław Adasiak / Szymon Wojtowicz – awans do półfinałów MP
3.       Dawid Korczyk / Maksymilian Kupiec - awans do półfinałów MP

KADET
1.       Filip Lejawa / Aleksander Czachorowski - awans do Finałów MP
2.       Franciszek Dubois – Placak / Kamil Świątkowski - awans do półfinałów MP

JUNIOR
1.       Filip Lejawa / Aleksander Czachorowski - awans do Finałów MP
2.       Kamil Świątkowski / Kacper Lange - awans do półfinałów MP
3.       Franciszek Dubois – Placak / Beniamin Dubois – Placak - awans do półfinałów MP

MŁODZICZKA

3.       Alicja Ozorowska / Ewa Dzwolak - awans do półfinałów MP

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama