menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Kolejny bieg Zbigniewa Malinowskiego

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, zbigniew, malinowski, maraton, spartathlonUltramaratończyk Zbigniew Malinowski wziął udział w 12 edycji biegu w Belgii pod nazwą "LE TOUR CHALET" po Ardenach. Co ważne, bieg ukończył.


O godz. 5.00 na start w miejscowości Olim zgłosiło się 154 zawodników, w tym 12 odważnych kobiet. Do pokonania był dystans 107,7 km o przewyższeniu +2870 m., po górach, lasach, bezdrożach, strumieniach, błocie, łąkach, polach, wąwozach, ścieżkach rowerowych i kamienistych, po prostu w terenie tzw. trail w temperaturze przekraczającej 25 stopni Celsjusza.
- Na trasie były tylko 4 punkty odżywcze i odświeżania. Wodę i odżywki należało nieść w plecaku - zalecenie organizatorów. Biegu nie ukończyło 51 facetów – przyznaje Malinowski. Zwycięzcą biegu został Belg z czasem 1 1godz. 45 min 06 sek. Zbigniew Malinowski zajął ogólnie 14 miejsce z przyjacielem Jackiem Łabudzkim z Sandomierza z czasem 12 godz. 49min 11 sek., jednocześnie zajmując pierwsze miejsce w kategorii wiekowej M-50-59 lat. Organizatorzy czekali do godz. 4.17, kiedy to ostatni uczestnik  biegu dotarł do mety. W zawodach wzięło udział tylko dwóch Polaków.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.