Few Clouds

31°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

harasimowicz kołobrzeg

W Pucku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w żeglarstwie. W grupie Optimist chłopców najlepszy był Filip Harasimowicz-Krysztofiak z KSW Baltic w Dziwnowie. Żeglował najrówniej, czym zapewnił sobie tytuł mistrza Polski. - To były trudne zawody, szczególnie przez wymagające warunki pogodowe i oczywiście bardzo wymagających przeciwników. Starałem się pływać jak najlepiej i mi się to powiodło. Czasem wiało słabo, a dziś wiało bardzo dużo, więc trzeba było się odnaleźć w każdych warunkach. Ja preferuję średni wiatr i żeglowanie średnio bardzo wysoko w wyścigach w moim przypadku zaprocentowało - mówi młody kołobrzeżanin, na co dzień uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej Nr 8 w Kołobrzegu i były zawodnik UKS Błękitni. Gratulujemy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama