menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

17-punktowa porażka (fotogaleria)

Niewielu kibiców było zainteresowanych meczem Kotwicy Kołobrzeg z Polpharmą Starogard Gdański w Hali Milenium. Obok znudzenia ciągłymi porażkami, kibice woleli obejrzeć mecz piłki ręcznej... w telewizji. Kołobrzeżanie nie zaskoczyli kibiców. Przegrali 17 punktami zmasakrowani tradycyjnie w 4 kwarcie. KOTWICA KOŁOBRZEG - Polpharma Starogard Gdański 65:82, (18:20, 13:22, 25:20, 9:20).

Zobacz mecz w obiektywie Karola Skiby:

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.