menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

4 medale dla naszych modelarzy

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, modelarzeKołobrzescy modelarze Regionalnego Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta startując w zawodach modelarskich osiągnęli bardzo dobre wyniki.


Na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych Juniorów i Seniorów w Lisich Kątac. w klasach S1A, S1B, S5B, S5C, S7” kołobrzeżanie zdobyli 4 medale:

w grupie Juniorów:
- Hubert Przedwolski zdobył tytuł mistrza Polski (pierwsze miejsce) w klasie S5B modelem rakiety Nike-Apache,
- Piotr Adamiak zdobył tytuł II wicemistrza Polski (trzecie miejsce) w klasie S7 modelem rakiety Meteor 1.

w grupie Seniorów:
• Marek Bujak zdobył tytuł I wicemistrza Polski (drugie miejsce)w klasie S5C modelem rakiety Tuarus-Tomahawk,
• Małgorzata Strzechmińska zdobyła tytuł I wicemistrza Polski (drugie miejsce) klasie S7 modelem rakiety Saturn 1B SA 205 (zawodniczka spoza klubu RCK).

Organizatorem zawodów był Aeroklub Nadwiślański.

 

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, modelarze

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.