Broken Clouds

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Karol Kutta kolejnym wzmocnieniem Kotwicy

Karol Kutta (25 lat, 182 cm wzrostu) to zawodnik grający na pozycji rozgrywającego. Ma on na swoim koncie brązowy medal Mistrzostw Polski U-18, a następnie dwa lata później zagrał w finałach Mistrzostwach Polski U-20. Wychowanek MKS Novum Bydgoszcz rozpoczął sezon 2021/22 w bydgoskiej Astorii, łącząc grę w ekstraklasie i drugoligowych rezerwach, gdzie notował średnio 17 punktów, 5 zbiórek oraz 5 asyst.

Karol jest dobrze znany z gry na pierwszoligowych parkietach, a nasi kibice mogą go pamiętać, chociażby z gry w sezonie 2020/21 w Pogoni Prudnik (średnio 10 punktów, 4 zbiórki i 4 asysty) oraz 2019/20 w Zetkamie Doral Nysa Kłodzko (średnio 8 punktów, 4 zbiórki i 4 asysty), gdzie był pierwszym rozgrywającym i czołowym graczem tych drużyn. Reprezentował on również barwy Jamalexu Polonii Leszno oraz Śląska Wrocław.

Karol witamy na pokładzie Kotwicy! Wzmocnienie to nie byłoby możliwe bez wsparcia naszego sponsora tytularnego Sensation Poland.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama