Broken Clouds

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Siatkarze z brązowym medalem w kategorii junior

W Koszalinie kołobrzescy siatkarze brali udział w finale wojewódzkim w kategorii junior. W zawodach uczestniczyły cztery najlepsze drużyny województwa zachodniopomorskiego, które awansowały do rozgrywek finałowych po rozegraniu sezonu zasadniczego. W finale, oprócz gospodarzy UKS Bronek Koszalin i UKS OPP Powiat Kołobrzeski, uczestniczyły zespoły UKS Błyskawica Stalpro Szczecin oraz UKS SMS Police. Pierwszego dnia rywalizacji rozegrano cztery spotkania, natomiast w niedzielę odbyły się pozostałe dwa które wyłoniły tegorocznych medalistów:
1. UKS SMS Police
2. UKS Bronek Koszalin
3. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
4. UKS Błyskawica Stalpro Szczecin

Nadmienić trzeba, że zespół z Kołobrzegu stanowią w większości zawodnicy grający w kategorii młodszego kadeta (trzy lata młodsi), a rozgrywki juniorskie zaplanowano jako jeden z etapów przygotowań do udziału w tej kategorii wiekowej. Medal brązowy jest niespodzianką i pokazuje, jakim potencjałem dysponują zawodnicy UKS OPP Powiat Kołobrzeski.Tym bardziej cieszy odniesiony sukces i napawa optymizmem przed kolejnym finałem, który odbędzie się za trzy tygodnie w Policach.

Wśród najlepszych zawodników turnieju w Koszalinie znalazł się kapitan zespołu kołobrzeskiego Przemysław Adasiak.

Zespół wystąpił w następującym składzie:
Przemysław Adasiak, Aleksander Błaszczyk, Kamil Chmielewski, Jakub Gryń, Mateusz Romaniuk, Jakub Korczyk, Paweł Woźniak, Olivier Krut, Filip Łuczak, Szymon Wójtowicz, Marcel Kuczera, Dawid Korczyk, Patrick Kos, Beniamin Dubois-Placak, Franciszek Dubois-Placak, Jakub Piekarski, Filip Kawiński. Trenerzy: Krzysztof Ośliślok, Dariusz Cholka.

Podziękowania:
UKS Olimpijczyk IMSO Drawsko Pomorskie - trener Piotr Łuczak
K.S. Stocznia Darłowo M&W - trener Edmund Surdel
UKS Szamotulanin
Centrum Kettlebell Kołobrzeg - trener Jakub Goliński, trener Wojciech Wilczewski
trener Robert Szpak - zawsze z Nami
Aleksander Czachorowski - gdyby nie kontuzja....
Kacper Dmitrzak - nie ma lepszego bębniarza i przyjaciela zespołu
Oliwier Pawlicki, Szymon Kobyliński - czekamy na Was
RODZICE ZAWODNIKÓW - Najlepsi Kibice na Świecie :-)
Za wsparcie finansowe - Starostwo Powiatowe oraz Gmina Miasto KołobrzegDodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama