Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica jedzie do Krosna po kolejne zwycięstwo

Po wygranej nad Decką Pelplin w hali Milenium czeka nas jeden z najdłuższych wyjazdów w sezonie. Podopieczni trenera Franka podejmowani będą przez Miasto Szkła Krosno. Szklany Team ostatnie spotkanie rozegrał w środę (16 lutego) zaległe derby Podkarpacia we własnej hali z Łańcutem. Mecz zakończył się wygraną Sokoła 90-100.
Liderami krośnian są: Roman Janik średnio 16 punktów, 3 zbiórki i 2 asysty na mecz, Julian Jasiński średnio 14 punktów i ponad 9 zbiórek na mecz, Szymon Szymański średnio 10 punktów oraz 5 zbiórek. Wspomagani są przez Szymona Sobiecha oraz Dariusza Oczkowicza. Miasto Szkła nadal czeka na powrót po kontuzji swojego lidera pod względem zdobyczy punktowych (średnio 18 punktów na mecz) Santiago Vauleta.

Szklany Team zdobywa średnio 78 punktów na mecz, tracąc tę samą ilość punktów. Zajmują oni 5 miejsce w lidze pod względem skuteczności z gry (45,2% na mecz). Krośnianie wykonują dużą ilość fauli (średnio 22,5 na mecz).

Mecz ten odbędzie się 19 lutego w sobotę o godzinie 17:00 i transmitowany będzie na żywo na stronie instat.tv. Spotkanie to można oglądać również w strefie kibica przygotowanej przez Cue Clan klub bilardowy (dawna ósemka). To kolejna okazja do wspólnego kibicowania Czarodziejom z Wydm przed telewizorem w spotkaniu wyjazdowym. Sponsorem strategicznym kołobrzeskiej koszykówki jest Sensation Poland.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama