Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sukcesy KMKL SZTORM na Halowych Mistrzostwach Polski

W dniach 11.02. - 13.02.2022 w Rzeszowie odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20. Zawody odbyły się w pięknej nowej hali lekkoatletycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego. W mistrzostwach z wielkim powodzeniem udział wzięło troje zawodników klubu KMKL SZTORM KOŁOBRZEG. Wszyscy startowali w kategorii U18 ( junior młodszy ).  W pchnięciu kulą zawodniczka Aleksandra Krzesicka wynikiem 12.80 m zajęła VI miejsce, również w pchnięciu kulą Wiktor Ziegler z wynikiem 13,31 m miejsce IX - trenerem zawodników jest Mirosław Szybowski. Z kolei w trójskoku startował Marcel Chomicz który uzyskał wynik 12,70 m (rekord życiowy) i zajął wysokie VII miejsce - trener Zdzisław Giza.
Młodzi zawodnicy Sztormu w sezonie zimowym mają jeszcze jeden start 26.02.2022 w Halowych Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce. Zawody odbędą się w Szczecinie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama