Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica zamierza pokonać rezerwy Startu Lublin

Podopieczni trenera Łuszczewskiego zajmują obecnie 8 miejsce z bilansem 12 wygranych i 11 porażek w tym na wyjeździe 9 porażek i 2 zwycięstw. Rezerwy Startu można nazwać zdecydowanie drużyną własnej hali, ale oczywiście nie można ich lekceważyć na własnym boisku. W pierwszym spotkaniu tych drużyn górą okazał się Start 74-70.

Liderami lublinian są: Kamil Obarek średnio 17 punktów i 4 zbiórki na mecz, Bartłomiej Pelczar 17 punktów i 4 asysty na mecz oraz Mikołaj Stopierzyński ponad 14 punktów i 4 zbiórki na mecz. Wspomagani są przez byłych zawodników Kotwicy Bartosza Ciechocińskiego i Michaela Gospodarka oraz  Krzysztofa Wąsowicza i Adama Myśliwca. Warto dodać, że rezerwy Startu wzmacniane są zawodnikami występującymi na co dzień w ekstraklasie Damianem Jeszke, Mateuszem Dziembą i Romanem Szymańskim, których możemy zobaczyć w Kołobrzegu ze względu na pauzę reprezentacyjną w rozgrywkach Energa Basket Ligi.
Lublinianie zdobywają średnio niecałe 81 punktów, tracąc podobną ilość punktów. Zajmują oni 4 miejsce w lidze pod względem wykonywanych rzutów za dwa punkty (średnio ponad 41 rzutów na mecz). Zajmują również 4 miejsce pod względem skuteczności rzutów osobistych (średnio 72,3% na mecz). Rezerwy Startu wykonują najmniejszą ilość fauli w całej lidze (średnio ponad 18 na mecz).

Mecz ten odbędzie się w sobotę 26 lutego o godzinie 18:00 w hali Milenium. W trakcie spotkania nie zabraknie atrakcji dla kibiców w postaci konkursów w tym rzut Susła z połowy boiska o wygraną 500 złotych. Ponownie gościć będziemy utalentowane dziewczynki z grup tanecznych i akrobatycznych Top Toys Szkoła Tańca. Sponsorem meczu jest GreenWeb.

Bilety na to spotkanie dostępne są na stronie http://www.ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1946  w biurze klubowym w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura (10:00-15:00). Sponsorem strategicznym kołobrzeskiej koszykówki jest Sensation Poland.

Fot. Karol Skiba.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama