Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Dźwirzynie odbył się turniej szachowy dla przedszkolaków

W sobotę OW Posejdon w Dźwirzynie odbyło się 17 Grand Prix WSKonsorcjum Przedszkolaków. Turniej 1 z 5 ma na celu wyłonienie najlepiej grającego w szachy dziecka do lat 7 w naszym regionie. Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem ponieważ udział wzięło, aż 57 zawodników. Każdy z nich rozegrał 7 dziesięciominutowych partii w systemie Szwajcarskim.

Pierwsze miejsce w 1 turnieju zdobył Piotr Werema z przedszkola Mały Poliglota, 2 miejsce Wiktoria Rzeszotek Morska Kraina, 3 miejsce Michał Kawerski Mały Poliglota.

Organizatorem turnieju jest Pan Włodzimierz Gabler przy współpracy z WSKonsorcjum. Organizatorzy dziękują za pomoc właścicielom Posejdona, a sędziom oraz rodzicom za zaangażowanie. Zachęcamy wszystkich przedszkolaków do wzięcia udziału w następnym turnieju, który odbędzie się 19.03.2022.

Pełna tabela pod adresem zobacz.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama