Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pewna wygrana kołobrzeskich siatkarek

W miniony weekend na hali Ogniska Pracy Pozaszkolnej odbyło się kolejne spotkanie w ramach III Ligi Kobiet. Zespół UKS OPP Powiat Kołobrzeski podejmował zespół UKS SMS Police. Kołobrzeżanki pod wodzą trenera Krzysztofa Oślisloka odniosły kolejne przekonywujące zwycięstwo 3:1 (25:18, 25:10, 15:25, 25:21). Zespół kołobrzeski przy wsparciu kibiców którzy zapełnili cały obiekt dzięki zwycięstwu umocnił się na drugim w miejscu w lidze i zapewnił już sobie udział w Finale Wojewódzkim.

W nadchodzący weekend zespół kołobrzeski rozegra dwa ostatnie spotkania w sezonie zasadniczym. W sobotę uda się do Koszalina na mecz z MKS Koszalin, a w niedzielę zaprasza na spotkanie o godzinie 16.00 z zespołem PSPS Chemik Police.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama