Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Niemal 60 wędkarzy łowiło na Parsęcie i Radwi

Już po raz 33 Koło Miejskie PZW w Kołobrzegu zorganizowało ogólnopolskie zawody wędkarskie spinningowo-muchowe, trociowo-łososiowe "Memoriał Wiktora Wierzbickiego" na rzece Parsęcie i Radwi. Tradycyjnie, rozpoczęcie zawodów miało miejsce na polanie przy moście w Ząbrowie. W dwudniowych zawodach udział wzięło około 60 wędkarzy z całej Polski.

Wędkarze wychodzili na łowiska w sobotę i w niedzielę. Po dwóch turach, pierwsze miejsce przypadło Zbigniewowi Ślepowrońskiemu z Koszalina, który złowił okazałą sztukę (jego troć, srebrniak, mierzyła 78 cm). Kolejne miejsce zajął Dariusz Bielski, także reprezentant Koszalina, który złowił jedną sztukę o długości 63,5 cm. Obydwie ryby zostały złowione przez uczestników pierwszego dnia. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.      

Impreza odbywała się pod patronatem posła Czesława Hoca, prezydent Kołobrzegu Anny Mieczkowskiej oraz starosty Tomasza Tamborskiego, a także sponsorów: Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty, wójta gminy Dygowo Grzegorza Starczyka, firmy Jaxon, Shimano, HRT Dariusz Tyszkiewicz, Polska Żegluga Bałtycka w Kołobrzegu, Michał Jania oraz Kołobrzeskiej Grupy Producentów Ryb.  
reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama