Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Angielska przygoda młodych piłkarzy

Angielska przygoda młodych piłkarzy MKP Kotwica Kołobrzeg z rocznika 2013, trenowanych przez Macieja Wachowskiego, dobiegła końca i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Dzięki współpracy z Akademią Piłkarską Pogoń Szczecin oraz wsparciu kołobrzeskiej firmy "Abades", 5 zawodników U-9: Sebastian Figurski, Mariusz Ochnio, Bruno Remplewicz, Kacper Piotrowski oraz Maksymilian Wachowski, mogło wyruszyć w miniony weekend na niezapomnianą piłkarską wyprawę do Londynu.

Za nimi duża dawka nowych, zagranicznych doświadczeń i mecze z takimi zespołami, jak: Manchester City, Norwich czy West Ham, plus przeciwnicy z Holandii i Szwecji. Ostatecznie, (rzuty karne z Fleetwood Town FC) nie zakwalifikowali się do ćwierćfinału turnieju, w którym pierwsze miejsce przypadło francuskiemu Paris Acasa przed Sporting Lizbona, Crewe Alexandra i Next Level Soccer. Jednak taką angielską przygodę zapamiętają na długie lata. Jeszcze raz dziękujemy za ogromne wsparcie i wielki odzew kołobrzeżan!
reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama