Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Henryk Romanowski zajął 2 miejsce w Mistrzostwach Polski

W dniach 21-23.04.2022 na torze w Bydgoszczy odbyły się Kartingowe Mistrzostwa Polski. Henryk Romanowski zdobył  2 miejsce w klasie wyścigowej Baby ROK.  Była to pierwsza z trzech rund narodowych zaplanowanych przez Polski Związek Motorowy na rok 2022.

Na otwarcie biegów finałowych ostatniego dnia zawodów zorganizowano uroczystą prezentacje zawodników, odśpiewany został hymn Polski i wciągnięto biało-czerwoną flagę ma maszt. Pogoda podczas treningów w środę i czwartek była zmienna. Podczas dni wyścigowych już było ciepło i sucho, co pozwalało na osiąganie większych prędkości i lepszych czasów.

W serii wyścigów Kartingowych Mistrzostw Polski zwiększona jest ilość okrążeń toru podczas jednego wyścigu. Kategorii Baby Rok jest to 11 okrążeń + jedno formujące ( w innych seriach jest to 8 okrążeń + jedno formujące).

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama