Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przedszkolaki rywalizowały w Turnieju Szachowym

W sobotę w przedszkolu nr 4 na ul. Radomskiej w Kołobrzegu, odbył się XVII Grand Prix WSKonsorcjum. Był to już turniej czwarty turniej z serii 5, mający na celu wyłonienie najlepszego przedszkolnego szachisty naszego regionu. W Kołobrzegu wzięło w nim udział 30 osób. Dzieciom towarzyszyły świetne humory, widać, że gra sprawia im frajdę. Pierwsze miejsce zajął Piotr Werema i tym samym stał się liderem po czterech turniejach z wynikiem 200pkt. Drugie miejsce zajął Szymon Wącior, trzecie Michał Kawerski.

Pełna lista dostępna pod linkiem http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_2402/results.html?l=pl&tb=14_

Sędziami turnieju był Włodzimierz Gabler oraz Miłosz Rogala. Kolejny, piąty już turniej zaplanowany jest na 04.06.2022 i odbędzie się również w przedszkolu nr. 4 w Kołobrzegu. Serdecznie zapraszamy do zapisów pod adresem http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_2402/

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama