Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Niesamowici 9-latkowie z Kotwicy jadą na STELL CUP U9

W miniony weekend odbył się ostatni turniej eliminacyjny do czerwcowego Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Stal Rzeszów STEEL CUP U9. To zawody, na które zjeżdżają największe kluby piłkarskie, a bycie w tym gronie jest ogromnym wyróżnieniem.

O Puchar Neptuna w Ustce rywalizowało blisko 30 drużyn. Rocznik 2013 MKP Kotwica Kołobrzeg, zajmując drugie miejsce z bilansem 11 wygranych i jednym przegranym meczem, choć ostatecznie nie wygrał turnieju, zdobywając wicemistrzostwo, otrzymał od organizatora specjalne zaproszenie na wyczekiwany, prestiżowy turniej w Zakopanym. Tam, już za niecały miesiąc, kołobrzeska drużyna 9-latków będzie mogła zmierzyć się z takimi akademiami piłkarskimi, jak: Athletico Madryt, FC Porto, Bayer Leverkusen, Sporting Lizbona, Sturm Graz, Lokomotiv Zagreb, Girona FC, FC Banik Ostrava, Stoke City FC czy Sparta Praha oraz oczywiście z wszystkimi topowymi klubami z Polski.

Po raz kolejny podopieczni Macieja Wachowskiego, ich ogromne zaangażowanie, sportowe serce i umiejętności, zostały dostrzeżone i nagrodzone przez organizatorów. Najlepszym obrońcą turnieju został kołobrzeżanin Maksymilian Wachowski.

Skład naszej drużyny:
Mikołaj Bereżański, Sebastian Figurski, Aleksander Gawęda, Antoni Kmieć, Kacper Marczyk, Mariusz Ochnio, Kacper Piotrowski, Antoni Przyjemski, Juliusz Smagieł, Maksymilian Wachowski, Mikołaj Wieczorek (Bałtyk Koszalin), Wiktor Wolniewicz.

Trener: Maciej Wachowski.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama