Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Turniej Kyokushin Karate

14 maja zawodnicy Kołobrzeskiego Klubu Karate Kyokushin Buntai pod opieką sensei Pawła Falko pojawili się na SILESIA CUP VII 2022 w Legnicy.

Kołobrzeski klub reprezentowało 10 zawodników: Pola Sottek, Izabela Falko, Borys Pawlak, Marek Sokal, Bartłomiej Wielosz, Maciej Wielosz, Oliwier Gregorek, Tymon Romanowski, Dominik Kazimierski, Krzysztof Szydłowski. W tym dniu w hali sportowej przy ul. Wierzyńskiego 1 zgromadziło się 168 zawodników z 16 ośrodków, m.in. ze Szczecina, Żagania, Lubawki, Opola, Kołobrzegu. Wysoki poziom zawodów oraz miła atmosfera to zdecydowanie dwa hasła, którymi można określić tą sportową uroczystość.

Sukcesy na Silesia Cup VII odnieśli:
Kata:
Bartłomiej Wielosz - 6-7lat - złoto
Krzysztof Szydłowski -10-11lat- srebro
Pola Sottek - 12-13lat - brąz
Maciej Wielosz - 8-9lat - brąz
Tymon Romanowski - 8-9lat - brąz
Kumite:
Bartłomiej Wielosz - 6-7lat chłopcy open - złoto
Maciej Wielosz - 8-9lat chłopcy -30kg - złoto
Borys Pawlak - 10-11lat chłopcy -33kg - złoto
Tymon Romanowski - 8-9lat chłopcy +30kg - złoto
Krzysztof Szydłowski - 10-11lat chłopcy -40kg - brąz
Dominik Kazimierski - 6-7lat chłopcy open - brąz
Marek Sokal - 8-9lat chłopcy -30kg - brąz

Dziękujemy organizatorowi czyli Legnickiemu Klubowi Karate Kyokushin za zaproszenie. Dziękuję za pomoc w opiece nad zawodnikami Agnieszce Szydłowskiej, Marek i Ola Kazimierscy, oraz Danielowi i Agnieszce Wielosz.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama